KROK PO KROKU

Jak program działa w praktyce?

  • Jesteś zainteresowany otworzeniem studia treningowego dla swoich pracowników na terenie swojej firmy? Zachęcamy do skorzystania z pomocy Pocket Gym Studio w celu kompleksowej obsługi w tym zakresie.
  • Zostaje stworzona oferta na określoną liczbę treningów w pakiecie miesięcznym. Przy wyborze minimum 200 treningów miesięcznie istnieje możliwość otworzenia studia treningowego na terenie Państwa firmy na preferencyjnych warunkach finansowych, w wypadku mniejszego zainteresowania zapraszamy na treningi do istniejącego już obiektu w okolicy.
  • Po podpisaniu umowy i wyznaczeniu lokalu następuję jego zaopatrzenie i przygotowanie do pracy. Czas potrzebny na przystosowanie studia do pracy to 2-4 tygodnie. W tym czasie zostaje uruchomiony grafik w celu zapisywania się na treningi.
  • Osoby zainteresowane, na zasadach uzgodnionych z pracodawcą, przychodzą na treningi. Finansowanie leży po stronie firmy zatrudniającej. Istnieje możliwość współpracy prywatnej z trenerami, na miejscu w studiu. Godziny pracy w których wykonywane są treningi ustala umowa współpracy.
  • Pakiety treningów dotyczą bieżącego miesiąca i nie przechodzą na kolejny miesiąc. Istotne jest, aby zachować systematyczność wykonywanych treningów w celu zapewnienia efektów współpracy.
  • Nie są Państwo ograniczeni limitami korzystania z treningami. W ramach miesięcznej współpracy możliwe jest dokupienie treningów dodatkowych, aby więcej osób mogło z nich skorzystać.

Obawiają się Państwo, że zainteresowanie będzie znacznie większe niż możliwości wykonywania treningów? Naprzeciw wychodzi opcja wykonywania treningów w małych grupach, maksymalnie 5 osobowych , w celu zachowania indywidualnego podejścia do każdego z uczestników zajęć przez trenera.