SZTUKI
 WALKI

W naszym studiu przy ulicy Gajowickiej prowadzimy zajęcia ze sztuk walki jakimi są boks i kickboxing. Stawiamy na łączenie elementów technicznych i szkolenie od podstaw tych pięknych sztuk walki. Dyscyplina, wyrabianie pewności siebie, wytrzymałość i poprawna technika to tylko nieliczne z cech jakie towarzyszą zajęciom tego rodzaju.

Zajęcia grupowe podzielone będą na grupy wiekowe i cyklicznie powtarzane z boksu i kickboxingu. Aby uczestniczyć w zajęciach ważny jest karnet członkowski oraz w przypadku osób niepełnoletnich pisemna zgoda rodzica na uczestnictwo w zajęciach.

Dodatkowo poza zajęciami grupowymi zachęcamy do współpracy indywidualnej z zajęć ze sztuk walki. Ceny zajęć są takie same jak w przypadku treningów personalnych. Istnieje dowolna możliwość naprzemiennej współpracy w zakresie treningów personalnych i sztuk walki z jednego pakietu treningowego.

SZTUKI

WALKI