MASAŻE

W naszym studiu oferujemy również masaże, które wykonuje Maciej, student 5 roku
fizjoterapii, mający doświadczenie w pracy z pacjentami fizjoterapeutycznymi i
rehabilitacyjnymi.

Do Macieja można umawiać się bezpośrednio przez telefon – 782 838 963, mailowo na
mail studia lub Booksy (wchodzimy w profil Wymasowani i wpisujemy się do Macieja)

Oferujemy masaże:
Masaż tkanek głębokich opiera się na warstwowej pracy tkankowej, prowadzącej do
uwolnienia nieprawidłowych napięć w ciele człowieka. Metoda pozwala w sposób
energooszczędny i bardzo skuteczny wpłynąć na stan napięcia mięśniowego i
powięziowego przy dysfunkcjach narządu ruchu i wadach postawy. Masaż tkanek
głębokich bardzo często rozumiany jest w sposób błędny i utożsamiany z silną oraz
bolesną pracą na mięśniach. W rzeczywistości metoda nie wiąże się z wywieraniem
mocnego nacisku na tkanki, nie wymaga od terapeuty dużej siły, natomiast może być
delikatna i łagodna. Każdy ruch wykonywany jest bardzo powoli, z ogromną precyzją i
odpowiednio dobraną siła nacisku. Masaż tkanek głębokich jest bardzo skuteczny i
efektywny, a jego rezultaty zauważalne są już po jednej sesji.

Masaż sportowy jest intensywniejszy od masażu klasycznego. Stosuje się w nim
bardziej energiczne techniki o większym stopniu nacisku. Masaż sportowy powinien być
traktowany jako element odnowy biologicznej. Każdy sportowiec zawodowy jak i amator,
aby się rozwijać i osiągać lepsze wyniki a przede wszystkim chronić tak bardzo
eksploatowane mięśnie powinien w swoim planie treningowym uwzględnić masaż jako
niezbędny element regeneracji organizmu gdyż w stosunkowo krótkim czasie można
skutecznie obniżyć ich napięcie , obniżyć stres , zlikwidować przewlekłe nerwobóle .
Pomaga w uzyskaniu ograniczonych zakresów ruchomości w stawach.

SZTUKI

WALKI

W naszym studiu przy ulicy Gajowickiej prowadzimy zajęcia ze sztuk walki jakimi są boks i kickboxing. Stawiamy na łączenie elementów technicznych i szkolenie od podstaw tych pięknych sztuk walki. Dyscyplina, wyrabianie pewności siebie, wytrzymałość i poprawna technika to tylko nieliczne z cech jakie towarzyszą zajęciom tego rodzaju.

Zajęcia grupowe podzielone będą na grupy wiekowe i cyklicznie powtarzane z boksu i kickboxingu. Aby uczestniczyć w zajęciach ważny jest karnet członkowski oraz w przypadku osób niepełnoletnich pisemna zgoda rodzica na uczestnictwo w zajęciach.

Dodatkowo poza zajęciami grupowymi zachęcamy do współpracy indywidualnej z zajęć ze sztuk walki. Ceny zajęć są takie same jak w przypadku treningów personalnych. Istnieje dowolna możliwość naprzemiennej współpracy w zakresie treningów personalnych i sztuk walki z jednego pakietu treningowego.

• Masaż tkanek głębokich - 140 zł
  • Masaż sportowy/klasyczny - 120 zł/h

ilość

• Masaż tkanek głębokich - 650 zł (130 zł/h)