O NAS!

Naszą misją jest podnoszenie jakości życia osób u nas ćwiczących, prozdrowotnym charakterze ruchu, przygotowywanie zarówno zawodowców, jak i amatorów do bezpiecznego funkcjonowania w sporcie. Zależy nam, żeby każdy kto postanowił poprawić sylwetkę, popracować nad zdrowiem, wzmocnić swoje ciało, robił to w sposób przemyślany, efektywny i bezpieczny. Zespół trenerów tworzących Akademię Przygotowania Motorycznego jest wykwalifikowany w swoich zadaniach i posiada rozległą wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki oraz specyfiki treningu sportowego.

W naszym studiu odbywają się cotygodniowo dziesiątki treningów z najróżniejszymi osobami. Trenują zarówno seniorzy, jaki i młodzież! Ilość lat nie jest zatem wymówką, a powinna stać się motywacją do podjęcia aktywności, bowiem jest ona podstawą zdrowia fizycznego i psychicznego oraz poprawia komfort życia nie tylko osoby ćwiczącej, ale również osobom w jego otoczeniu.

Studio treningowe Akademii Przygotowania Motorycznego znajduje się przy ulicy Gajowickiej 177 we Wrocławiu. Jesteśmy firmą lokalną i ważna jest dla nas społeczność ludzi współpracujących z Nami. Każdy ma możliwość skonsultowania czegokolwiek z osobą decyzyjną i każdy może wpłynąć na działanie studia. Sala ćwiczeń przeznaczona jest wyłącznie dla trenerów i ich podopiecznych, przez co klient może liczyć na trening w komfortowym otoczeniu przy indywidualnym podejściu trenera z profesjonalnym sprzętem do ćwiczeń.

NIC TYLKO TRENOWAĆ!

NASI

TRENERZY

Maciek Kucharczyk

treningi medyczne, ogólnorozwojowe

Adam Knapik

Student na Akademii Wojsk Lądowych

Maciek Kucharczyk

Jestem Studentem V roku fizjoterapii na Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, od 8 lat regularnie trenuję sporty Siłowe. Na co dzień pracuję jako trener personalny , prowadzę treningi medyczne, ogólnorozwojowe oraz siłowo/kulturystyczne. Ponadto jestem masażystą, a w niedalekiej przyszłości rozpocznę również pracę z pacjentami ortopedycznymi jako Fizjoterapeuta. Jestem przekonany że odpowiednio przygotowane treningi zapewniają zdrowie fizyczne i psychiczne a także są najlepszą formą leczenia i zapobiegania urazom.

Adam Knapik

Jestem pasjonatem aktywności fizycznej, odkąd skończyłem 8 lat. Od tego czasu zdobyłem
doświadczenie w wielu sportach – począwszy na sztukach walki, poprzez piłkę ręczną, a
skończywszy na treningu siłowym W 2020 roku postanowiłem, że swoje hobby i
ekstrawertyczną osobowość przekuję w pracę z ludźmi, którym pomoc w osiąganiu
wymarzonych celów sprawia mi niesamowitą satysfakcję. Jestem także studentem
ostatniego roku Zarządzania na Akademii Wojsk Lądowych oraz Logistyki na Uniwersytecie
Ekonomicznym, co w praktyce oznacza skrupulatnie zaplanowany proces treningowy
każdego z podopiecznych.

Szymon Wójtowicz

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalności trenerskiej. Swoją przygodę z kulturystyką rozpocząłem w 2010r a jako trener personalny działam od 2016 roku. Do zespołu APM dołączyłem w 2019 roku. Z uwagi na ukończone dodatkowe kursy, zdobytą wiedzę i doświadczenie specjalizuje się w treningu zdrowotnym i rehabilitacyjnym. Pracuję również z dziećmi i osobami starszymi.

Dagmara Wojtun

Moja pasja do sportu zaczęła się od trenowania sportów walki. Chcąc pogłębić swoją wiedzę ukończyłam kierunek Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu o specjalizacji samoobrona. Odbyłam również liczne szkolenia z treningu funkcjonalnego oraz zdrowotnego. Obecnie prowadzę treningi siłowe oraz boksu i kickboxingu. Indywidualne podejście do każdej osoby pozwala mi dobrać odpowiednią metodę do osiągnięcia zadowalających efektów – redukcja tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej lub ogólną sprawność fizyczną. W pracy z klientem zwracam uwagę na bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń oraz dostosowanie skali trudności.

Jakub Kozłowski

Jestem doktorantem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Pasjonuję się fizjologią wysiłku, treningiem siłowym i przygotowaniem motorycznym. Jako właściciel APM bardziej zajmuję się sprawami administracyjnymi, więc jeżeli masz jakieś uwagi co do funkcjonowania klubu możesz je zgłosić bezpośrednio u mnie!

Izabela Trojanowska

Ukończyłam studia doktoranckie w Akademii Wychowania Fizycznego We Wrocławiu. Jestem absolwentką fizjoterapii, terapii zajęciowej oraz sportu ze specjalizacją przygotowania motorycznego. Na co dzień łączę pracę wykładowcy, fizjoterapeuty i trenera. Od ponad 10 lat związana ze sportami walki, przede wszystkim z kickboxingiem i boksem. Jestem także instruktorem odnowy biologicznej i kulturystyki. Swoją wiedzę i doświadczenie stale poszerzam biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu sportu i fizjoterapii. Jestem także autorką licznych publikacji naukowych w tym zakresie.

Sebastian Kozłowski

Ukończyłem studia magisterskie na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Interesuje mnie kulturystyka oraz przygotowanie motoryczne i w tym kierunku będę się szkolił, niemniej jednak w pracy poświęcam się pomaganiu ludziom borykającymi się z takimi problemami jak przepuklina, rehabilitacja po zerwanych więzadłach czy przewlekłe bóle pleców. Na co dzień uczęszczam na Crossfit oraz prowadzę szkołę pływania.

POZNAJ SWOJE GRANICE JUŻ DZIŚ!

POZNAJ SWOJE GRANICE
JUŻ DZIŚ!